Üye Girişi
E-Bülten
Fırsatlardan yararlanmak için hemen
E-Bültene kayıt olunuz.

  E-Mail Adresiniz

 Online Sanat Galerisi
sepetim
Kışın Uçurtma Uçuran Çocuk Tablo
Ürün Kodu: çck 9008
Kışın Uçurtma Uçuran Çocuk Tablo Ölçüleri ve Fiyatları
55,00 TL (KDV Dahil) 12 x 5,13 Taksitle
Belirtilen Ölçü: 30x45 Cm

Tablolarımızda müşterilerimizin memnuniyeti bizim garantimiz…

Tablo Center arşivinde 10.000'lerce sanatsal tablo görselini en iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile duvarınıza asabileceğiniz tablolar üretir. Dekorasyon sektöründe dünya genelindeki gelişimini yakından takip eden Tablo Center ekibimiz dekoratif tablo ürünlerini müşteriyle buluşturabilen, müşteri ve kalite odaklı çalışma prensibiyle, sektörde büyük bir başarıya ulaşmıştır. 

 ürün

 

Sakın karıştırmayın!...

Ürünlerimiz, bazı internet sitelerinde ve marketlerde satılan ucuz tablolar la kesinlikle kıyaslama yapılamaz.

Canvas tablo satışı yapan birçok firma imalatçı değil sadece satıcıdır. Birçok firma solvent makinelerle hem malzeme hemde boya maliyetini düşürmek için dış mekan baskı yapan makinalarda basmaktalar. Sattıkları ürünler bu sebepten dolayı görüntü olarak kötüdür. ince kasnak kullanırlar. kullandıkları kasnak zamanla dönme yapar. tablonuz  duvarınızda görüntü kirliliği oluşturur.

Tablo Center kaliteden ödün vermeden  kanvas tablo imalatı yapar. 

 

 Garanti veriyoruz en iyi Tabloyu Biz Üretiyoruz.... 

Canvas

Canvas

400gr kalınlıkta, tuval  bezi %100 pamuktur. Ahşap şaseye (kasnak) gerildiğinde esnemez, gergin kalır. Firmamız canvas tablolarda en kaliteli tuval bezini (canvası) özenle seçip kullanır. Kesinlikle PVC içermez. Özel olarak hazılanan canvas yıllar boyunca renkleri üzerinde korur ve kesinlikle akma yapmaz. Baskı sırasındaki boyayı en iyi emen özelliğe sahiptir.

 
makina

Teknolojimiz

Kanvas  tablolarımızda baskı teknolojimiz birinci sınıf olup Dünya markası iç mekan sadece tablo üretiminde kullanılan dijital baskı makinalarımızda basılmaktadır. Baskı yaptığımız makinalarımız en son teknolojidir. Makinalarımızda üretilen tablolar en iyi sonucu verir.

 
 boya  

Mürekkep

Baskıda kullanılan boyalarımız  solmama garantili ve gerçeğe en yakın renk tonlarını seçmiş olduğunuz tabloya yansıtır. Avrupa standartlarına uygun  insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.

 
 kasnak  

Kasnak

3 cm e 5 cm kalınlığındaki kurutulmuş köknar ağacından imal edilmiş özel tablo şasesine (kasnağına) işinin ehli ustalarımız tarafından tablonuzun gerginliği en iyi şekilde ayarlanarak  gerdirme pensesi ile   %100 el işçiliğiyle en iyi sonucu alırız.  Kesinlikle çatlama , eğilme, esneme yapmaz ısıya karşı dayanıklıdır.

 

 
6cm

 

Fine Art

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun  her dört kenarına  6 cm lik  resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur. Askı aparatı monte edilmiş bir şekilde tablonuzu duvarınıza asabilirsiniz.

 
vernik

Koruyucu Kaplama

Sipariş vermiş olduğunuz tablonun uzun ömürlü ve doğal rengini koruması için özel şeffaf vernik atılır.Zamana karşı dayanıklılığını korur.

 
 ambalaj  

Ambalaj

Tablolarınız özenli bir şekilde baloncuklu ambalaja sarılıp nakliye sırasında hasar görmesini engellenir. Birden fazla tablo alımı yapılırsa her biri ayrı ayrı paketlenerek müşterilerimize ulaştırılır.

 

 

 


100% Güvenli Alışveriş
Copyright © 2013 | tablo | tablolar | tabloları | yağlı boya | resim | canvas | kanvas | tablosu | Tüm Hakları Saklıdır | Web Tasarım Garanti MedyaBu Sistem E-Ticaret V3.21 ile hazırlanmıştır.
Valid CSS!